Артикул RE SL001-220V
Для перекачування Дизельне паливо
Продуктивність 60
Гарантія 12 місяців
Показати всі характеристики
Оновлено: 24.04.2026
  • Специфікація
  • Опис
  • Оплата та доставка
  • Відгуки 0
Специфікація
Характеристики
Артикул RE SL001-220V
Продуктивність 60
Гарантія 12 місяців
Країна виробник Польща
Тип виробу Насоси помпові
Потужність 550
Бренд Rewolt
Опис
Насос 60 л/хв 230 В для ДТ
Характеристики:
  • Живлення: 220 В
  • Робочий струм: 3.5 А
  • Потужність: 0,5 кВт
  • Цикл безперервної роботи: S1
  • Максимальний робочий тиск: 1,5 Бар
  • Висота "сухого" всмоктування: 2 метри.
  • Обвідний клапан: вбудований
  • Різьбові з'єднання: 1' BSP
  • Максимальна в'язкість рідини: дизельне паливо
  • Дозволені рідини: дизель
  • Заборонені рідини: газ, алкоголь, вода, бензин, гас
Оплата та доставка
📄 Оплата
Оплата готівкою
Безготівковий розрахунок
Оплата на карту
Післяплата
🛡️ Гарантія
100% гарантійне обслуговування