Перетворювач напруги PULSO/IMU-2024/24V-220V/2000W/USB-5VDC2.0A/мод.хвиля/клеми
Код: 346469
+3 фото
Артикул IMU-2024
Входное напряжение 24
Максимальная мощность 2000/4000, 30мс
Страна производитель Китай
Показать все характеристики
  • Спецификация
  • Описание
Спецификация
Артикул IMU-2024
Входное напряжение 24
Страна производитель Китай
Гарантия 1 рік
Диапазон температур 0 - +40
Частота 50
Бренд PULSO
Описание
Автомобільний інвертор напруги PULSO/IМU-2024 - пристрій, що перетворює напругу автомобільного акумулятору в 220В перемінного струму з модифікованою сінусоїдою та вихідною частотою 50Hz.
  • Ноутбуки
  • Електроінструмент, компресори
  • Дрібна побутова техніка
  • Електроніка та зарядні пристрої
  • Засоби освітення та ін.
Як розрахувати потужність інвертору для своїх потреб:
Переваги перетворювача напруги PULSO/IMU-2024:
  • Повна відповідність показникам потужності
  • Надійність та довга безперебійна робота при дотриманні норм, що прописано в інструкції
  • Легке підключення, кабелі у комплекті
Багатоступіневий захист:
  • запобіжник від переплюсовки
  • захист від перенавантаження
  • захист від короткого замикання
Захист акумулятору:
  • захист від низької вхідної напруги - пристрій сигналізує при низькому заряді АКБ (10 - 11 V)
  • відключення при низькому/високому заряді АКБ (9,7 - 10 / 15 V)