Артикул RE SL016B-12V
Для перекачування Дизельне паливо; Вода
Продуктивність 25
Гарантія 12 місяців
Показати всі характеристики
Оновлено: 24.04.2026
  • Специфікація
  • Опис
  • Оплата та доставка
  • Відео 1
  • Відгуки 0
Специфікація
Характеристики
Артикул RE SL016B-12V
Продуктивність 25
Гарантія 12 місяців
Країна виробник Польща
Тип виробу Насоси занурювальні
Потужність 40
Бренд Rewolt
Опис
Насос для перекачки топлива погружной
Характеристики:
  • Напряжение: 12 В
  • Ток: 7 A
  • Наружный диаметр (мм): 33
  • Длина кабеля: 3 м
  • Максимальная подача топлива: 6 м
  • Тип топлива: дизель, керосин, вода
Просмотрите другие модели погружных мининасосов и каталог товаров оборудования для АЗС.
Оплата та доставка
📄 Оплата
Оплата готівкою
Безготівковий розрахунок
Оплата на карту
Післяплата
🛡️ Гарантія
100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії для кожного товару індивідуальний
🔄 Обмін та повернення
Протягом 14 днів: нового, неактивованого товару належної якості
Нова ПоштаУкрпоштаSATDelivery
📍 Самовивіз: м. Вінниця, вул. Юківка, 109Б
Відео
Відгуки про Насос для перекачування палива REWOLT 38 мм 12 В