Перетворювач напруги PULSO/IMU 320/12V-220V/300W/USB-5VDC2.0A/мод.хвиля/прикуривач+клеми
Код: 346465
+3 фото
Артикул IMU-320
Вхідна напруга 12
Максимальна потужність 300/600, 30мс
Країна виробник Китай
Показати всі характеристики
  • Специфікація
  • Опис
Специфікація
Артикул IMU-320
Вхідна напруга 12
Країна виробник Китай
Гарантія 1 рік
Діапазон температур 0 - +40
Частота 50
Бренд PULSO
Опис
Автомобільний інвертор напруги PULSO/IМU-320 - пристрій, що перетворює напругу автомобільного акумулятору в 220В перемінного струму з модифікованою сінусоїдою та вихідною частотою 50Hz.
  • Ноутбуки
  • Електроінструмент, компресори
  • Дрібна побутова техніка
  • Електроніка та зарядні пристрої
  • Засоби освітення та ін.
Як розрахувати потужність інвертору для своїх потреб:
Переваги перетворювача напруги PULSO/IМU-320:
  • Повна відповідність показникам потужності
  • Надійність та довга безперебійна робота при дотриманні норм, що прописано в інструкції
  • Легке підключення, кабелі у комплекті
Багатоступіневий захист:
  • запобіжник від переплюсовки
  • захист від перенавантаження
  • захист від короткого замикання
Захист акумулятору:
  • захист від низької вхідної напруги - пристрій сигналізує при низькому заряді АКБ (10 - 11 V)
  • відключення при низькому/високому заряді АКБ (9,7 - 10 / 15 V)