Перетворювач напруги/Зарядн. пристрій PULSO IMBC-1010/12V-220V/1000W/10A/мод.хвиля/клеми
Код: 346462
+3 фото
Артикул IMBC-1010
Вхідна напруга 12/220
Країна виробник Китай
Показати всі характеристики
  • Специфікація
  • Опис
Специфікація
Артикул IMBC-1010
Країна виробник Китай
Гарантія 1 рік
Діапазон температур 0 - +40
Частота 50
Бренд PULSO
Опис
Автомобільний інвертор напруги PULSO/IMBC-1010 - пристрій, що перетворює напругу автомобільного акумулятору в 220В перемінного струму з модифікованою сінусоїдою та вихідною частотою 50Hz. З перетворювачем напруги PULSO/IMBC-1010 ви зможете користуватись звичними електроприладами, живлячи іх від акумулятору свого авто. Інвертор від Pulso позбавить вас від необхідності придбання спеціальних автомобільних електроприладів.
2 в 1: перетворювач + зарядний пристрій
  • Ноутбуки
  • Електроінструмент, компресори
  • Дрібна побутова техніка
  • Електроніка та зарядні пристрої
  • Засоби освітення та ін.
Як розрахувати потужність інвертору для своїх потреб:
Переваги перетворювача напруги PULSO/PULSO IMBC-1010:
  • Повна відповідність показникам потужності
  • Надійність та довга безперебійна робота при дотриманні норм, що прописано в інструкції
  • Зручний та компактний корпус
  • Легке підключення, кабелі у комплекті
  • Вбудований зарядний пристрій для заряджання акумулятору 12V від мережі
Багатоступіневий захист:
  • запобіжник від переплюсовки
  • захист від перенавантаження
  • захист від короткого замикання
Захист акумулятору:
  • захист від низької вхідної напруги - пристрій сигналізує при низькому заряді АКБ (10 - 11 V)
  • відключення при низькому/високому заряді АКБ (9,7 - 10 / 15 V)